Firmamız 2007 Yılında ACİL Kombi Bakım Servisi olarak hizmetine başlamıştır. Güçlü ve dinamik kadrosuyla Kombi Bakım ve Onarım sektörü alanında faaliyetlerini sürdürürken yanı sıra piyasada çok rağbet gören kombi dönem bakımı ve Peteklerin düzenli bakımı olarak, ACİL Kombi Bakım Servisi olarak Ankara ‘nın bütün semtlerine, bakım ve onarım servis hizmetlerini yürütmektedir.

Kombi Bakım Servisi olarak;  yeni teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda kendini yenileyen, güncel yeni sistem ve bakım uygulamalarını istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. ACİL Kombi Bakım Servisi işlerinizde deneyimli ve konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz sözleri tutmak, zamanında, kaliteli hizmet yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacımızdır.

Sürekli atılımlar yapmakta olan firmamız başarı hedefini sürekli yüksek tutmaktadır. Amacımız kombi bakımı ya kombi onarım ve tadilat yaparken fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmaktır.

Ücretsiz keşif, taksit imkanı, zamanında montaj, iş kalitesi, uzman ekip ve müşteri memnuniyeti sizleri beklemektedir.

Kombi ile alakalı tüm sorunlarınızı, sorunsuz bir şekilde cevaplandırıyoruz.

Müşteri Temsilcimizle İrtibat için Tıklayınız

0 538 987 3339